Kaligrafia? Z nami to proste

Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisania, to forma aktywności artystycznej, która jest pieczołowicie rozwijana przez wiele lat. Niektórzy kaligrafowie tak bardzo opanowali swoje umiejętności, że tworzone przez nich litery są prawdziwym dziełem sztuki.

Tematyka naszego sklepu jest ściśle związana z kaligrafią. Nic w tym dziwnego, gdyż sztuka ta zauroczyła nas już dawno, niejako nakłaniając nas do założenia takiej działalności.

Co możemy Państwu zaoferować?

1. Stalówki – nowoczesna kaligrafia nie istniałaby, gdyby nie stalówka. Ten prosty, metalowy element, pozwala na utrzymanie stosunkowo dużej kropli atramentu, umożliwiając tym samym wydłużenie efektywnego czasu pisania, bez konieczności ponownego zamaczania końcówki w barwniku.

2. Obsadki – stalówki do kaligrafii byłyby całkowicie nieużyteczne, gdyby nie obsadki. To w nich mocuje się stalówkę i to one – bardzo często – dzięki swej nowatorskiej konstrukcji, ułatwiają pisanie specyficznym charakterem pisma. Przykładowo, niektóre z naszych obsadek, umożliwiają generowanie pisma skośnego.

3. Tusze – w naszej ofercie znajduje się co najmniej kilka ich rodzajów. Różnią się one pomiędzy sobą lepkością, barwą na nawet wodoodpornością (po wyschnięciu).

4. Papier do kaligrafii – to produkt, którego dobór nie może być przypadkowy. Zwłaszcza, że musi on posiadać określoną gładkość i chłonność.

Podsumowując, dostępne w naszym asortymencie artykuły kaligraficzne, to idealne rozwiązania zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kaligrafów.

Zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.swiatartysty.pl/pl/c/Stalowki-kaligraficzne/203

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*