Które cechy urządzeń czyszczących, są najbardziej istotne z punktu widzenia Klienta?

Zajmujemy się sprzedażą zaawansowanych systemów i urządzeń czyszczących marki Numatic. Naszą działalność prowadzimy już od kilku dobrych lat, dlatego wiemy, jakie są najważniejsze oczekiwania naszych Klientów. Sprawdźmy więc, czego tak najbardziej oczekują od nas użytkownicy dystrybuowanych przez nas rozwiązań czyszczących.

Po pierwsze – antyalergiczność

Zdecydowana większość osób preferuje urządzenia o właściwościach antyalergicznych. To dzięki nim urządzenie może pochłaniać wszelkie alergeny, włącznie z kurzem. Powietrze wydmuchiwane przez takie urządzenia (zwłaszcza odkurzacze), jest w 100 procentach czyste i wolne od zanieczyszczeń. W zasadzie cały nasz asortyment posiada taką funkcję.

Po drugie – energooszczędność

Niewielkie zużycie energii to jedna z najbardziej pożądanych cech urządzeń czyszczących. Dlaczego? Ponieważ wiele konkurencyjnych firm, oferuje rozwiązania, które z jednej strony pobierają bardzo dużo energii (nawet 3kW) a jednocześnie charakteryzują się minimalną wydajnością. Nasze produkty, to gwarancja optymalnego stosunku wydajności do mocy a także… ceny.

Po trzecie – cicha praca

Kolejną, bardzo pożądaną cechą dostarczanych przez nas rozwiązań, jest cicha praca. Nasi Klienci bardzo często podkreślają potrzebę oczyszczenia pomieszczenia np. podczas snu dziecka. Głośne odkurzacze są tu bardzo poważnym problemem. Dlatego postawiliśmy na asortyment, który jest bardzo cichy a co za tym idzie – przyjazny rodzicom małych dzieci.

Po czwarte – funkcja prania

Wielu naszych Klientów jednoznacznie podkreśla, że preferuje odkurzacze piorące, które nie tylko usuną niepotrzebne przedmioty, ale też z powodzeniem wypiorą dywan. Funkcja ta ma bardzo duży wpływ na skuteczność procesu odkurzania, co zresztą zostało docenione przez Klientów, którzy nie mają możliwości wytrzepania dywanu.

Podsumowując, oferowane przez nas produkty są przyjazne dla naszych Klientów, spełniając wszystkie – i to nawet najbardziej wygórowane – oczekiwania. Dzięki temu stale podnosimy jakość naszego asortymentu.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl