Czym jest atelokolagen?

Jak wiadomo, kolagen jest odpowiedzialny za dobry stan skóry. Odpowiada on za jej sprężystość, jak również młody wygląd. Jeśli w organizmie pojawi się niedobór kolagenu, można spodziewać się zmarszczek oraz ogólnie gorszego stanu skóry. Dlatego też, kolagen należy regularnie uzupełniać. Dobrze robić to przez korzystanie z suplementów diety, które oprócz kolagenu zawierają również wiele innych substancji. Przykładem jest tutaj atelokolagen, czyli jeden z popularniejszych dzisiaj preparatów z kolagenem.

Dobra wchłanialność kolagenu

Tym co cechuje atelokolagen jest jego wyjątkowo dobra wchłanialność. Zawarty w preparacie kolagen wchłania się szybciej, niż ten podawany w czystej postaci. Poza tym, łatwo zauważyć również odrobinę inną konsystencję atelokolagenu. Rzecz w tym, iż środek ten nie jest zbyt kleisty. To wszystko sprawia, że korzystanie z atelokolagneu jest przyjemne.

Kompleksowe działanie

Oczywiście, komfort korzystania z kosmetyków i suplementów jest ważny. Jeszcze ważniejsze jest jednak ich działanie. Jeśli chodzi o atelokolagen, jest ono wszechstronne.

Środek o którym mowa zawiera w sobie bowiem nie tylko kolagen, ale również klika innych składników. Jest wśród nich na przykład płynny jedwab, który świetnie oddziałuje na skórę. Głównym jego zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia skóry. Dobrze nawodniona skóra jest jędrna oraz nie powstają na jej powierzchni żadne nierówności.

Ponadto, w atelokolagenie zawarte jest również złoto koloidalne. Od bardzo dawna wiadomo, że złoto ma wiele właściwości, które warto wykorzystywać w kosmetologii. Między innymi jest odpowiedzialne za młody wygląd skóry.

Witamina c-olway – uzupełnienie suplementacji

Niewątpliwie, razem z atelokolagenem warto stosować także witaminę c-olway. jest to suplement diety, który także zwiększa poziom kolagenu w organizmie. Jednakże, witamina c-olway nie zawiera kolagenu, lecz wzmaga jego syntezę w organizmie. Warto zauważyć, że witamina colway sama raczej nie daje zadowalających efektów, ale razem z atelokolagenem może zdziałać cuda.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*