Usuwanie historii wyszukiwania na Instagramie

Media społecznościowe stały się istotną częścią naszego życia. Właściwie każdy z nas posiada konto na jakimś portalu typu Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter czy innym. Media społecznościowe dają możliwość nie tylko kontaktowania się ze znajomymi i podglądania ich życia, ale również wyszukiwania interesujących nas tematów i związanych z nimi twórców. Jednym z takich miejsc w internecie które służy głównie do tego jest obecnie Instagram.

Na Instagramie możemy nie tylko prowadzić nasz osobisty fotograficzny pamiętnik wydarzeń i dzielić się ze znajomymi tym co akurat porabiamy w naszym życiu, ale również możemy znajdować interesujące, inspirujące osoby, od których możemy się zainspirować do zmiany naszego lifestyle’u bądź obserwowania pięknych zdjęć czy filmików związanych z interesującą nas rzeczą. Instagram dzięki opcji hasztagów i dużym możliwościom wyszukiwania daje możliwość do znajdowania różnorodnych treści.

Zmiana proponowanych treści czyli usunięcie naszej historii

Co jednak jeśli nasze preferencje zmieniają się z czasem i treści które docelowo są nam pokazywane przez Instagrama już nam nie odpowiadają? Jeżeli wyszukujemy daną treść przez długi czas, program wyświetla nam podobne treści jako bardziej przez nas preferowane, proponując nam nowe konta o podobnej tematyce. Jeżeli jednak chcemy zmienić nasze preferencje, wystarczy dowiedzieć się, jak usunąć historię wyszukiwania na Instagram. Sposób na to jak usunąć historię wyszukiwania na Instagram jest bardzo prosty, wystarczy wejść w panel pomocy, znaleźć odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcją. Całość trwa chwilkę i dzięki temu będziemy mogli od zera ustawiać nasze preferencje i eksplorować portal w poszukiwaniu nowych inspiracji. Warto wiedzieć jak usunąć historię wyszukiwania na Instagram, by dawać sobie co jakiś czas możliwość odświeżenia naszych preferencji i znajdowania treści, które odpowiadają naszym aktualnym potrzebom i chęcią. Sposób jak usunąć historię wyszukiwania na Instagram przyda się też po jednorazowym poszukiwaniu treści, która zazwyczaj nas nie interesuje.

Szczegółów na ten temat dowiesz się na https://instago.social/jak-usunac-historie-wyszukiwania-na-instagram/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*