Jakie są najpopularniejsze urządzenia do siłowni?

Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest dość złożona i – wbrew pozorom – trudna do przeanalizowania. W poniższym wpisie, postanowiliśmy na to pytanie odpowiedzieć z naszej perspektywy. Mówiąc prościej – sprawdzimy, jakie rodzaje wyposażenia do siłowni sprzedają się u nas najlepiej.

Orbitreki magnetyczne

Sprzedaż orbitreków magnetycznych charakteryzuje się lekko rosnącą tendencją. Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o ich właściwościach i zaletach. Dziś wybiera je coraz większa liczba naszych Klientów, choć – jak już wspominaliśmy – tendencja ta rośnie bardzo powoli.

Bieżnie elektryczne

Elektryczne bieżnie to wyposażenie do siłowni, które również jest wśród naszych Klientów coraz popularniejsze. W przypadku elektrycznych bieżni, widać jednak pewną tendencję. Otóż częściej wybierane są urządzenia droższe, o bardziej złożonej strukturze. Mamy tu na myśli zwłaszcza te bieżnie, które oferują efekt biegu pod górkę, bądź z górki, a także posiadają wbudowane komputery pomiaru tętna, prędkości i spalonych kalorii.

Zegarki fitness

Coraz większa liczba naszych Klientów decyduje się na wybór zegarka fitness. I choć nie jest to gadżet, bez którego domowa siłownia nie może się obyć, to jednak „w terenie” jest on bardzo przydatny. Zwłaszcza, jeśli oprócz pomiaru godziny, może nam on wyświetlić informację na temat tętna, spalanych kalorii i przebiegniętych metrów.

Podsumowując, coraz więcej osób chętnie wybiera zaawansowane wyposażenie do siłowni. Niestety, często bywa tak, że nawet złożone i zaawansowane urządzenia, nie są wykorzystywane w 100 procentach możliwości.

Wyposażenie i sprzęt do siłowni kupisz w jednym z największych sklepów: https://kelton.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*